Aktualności

Nagrodzone stoisko - PolAgra Food 2018

8 maja b.r. Marka Sotelli prezentowała swoje produkty na targach PolAgra Food w Poznaniu. Nasze stoisko zostało wyróżnione statuetką złotego Akanta jako jedno ze stoisk najlepeij zaprojektowanych i przygotowanych do realizacji startegii marketingowej firmy podczas targów, którego zdjęcia znajdziecie Państwo w galrii. 

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, które odbęda się w dn. 8-10 maja br. w Poznaniu.
Na targach będziemy już po raz drugi, by przedstawić nasze produkty i porozmawiać z naszymi dotychczasowymi klientami oraz potencjalnymi partnereami biznesowymi. Zapraszamy na spotkanie do pawilonu 7A na stoisko 16!

Nowe kształty Sotelli

Zapewne ucieszymy wszystkich oczekujących nowych kształtów makaronów. Otóż są – canelloni i conchiglioni – powszechnie znane jako rurki i muszle, których forma i duży rozmiar sprawiają, że idealnie nadają się do nadziewania dowolnym farszem. Kolejną nowością jest także długi makaron w postaci popularnych gniazdek, czyli tagaitelle oraz nidi capellini występujący opakowaniach 500g oraz w 160g eleganckich, przezroczystych tubach.

Makarony te dostępne są  do kupienia za pośrednictwem naszej strony internetowej https://sotelli24.pl/12-nasze-makarony

Zapraszamy na "Makaronowy zawrót głowy"!

Od 10-go lutego na antenie telewizji Polsat emitowany będzie nowy program kulinarny „Makaronowy zawrót głowy”. Wszystkie przepisy wykorzystane w programie będą oparte na bezglutenowym makaronie kukurydzianym marki Sotelli. Seria składa się z 8 odcinków emitowanych co tydzień w sobotę o godz. 10.40. Formuła programu kulinarnego przewiduje wspólne gotowanie gospodarzy programu Pauliny Chylewskiej i Szymona Kołeckiego wraz z zaproszonymi gośćmi. Każdy z odcinków będzie poświęcony innej tematyce m.in.: imprezy karnawałowe, dieta sportowców, dieta fit czy menu weselne. Wśród gości programu znajdą się takie znane osoby jak: Karolina Szostak, Radosław Liszewski, Agnieszka Hyży, Mariusz Pudzianowski, Aneta Zając, Rafał Maserak czy Anna Wyszkoni. Zapraszamy do oglądania!

NOWOŚĆ !!!! Sotelli w 5-ciu różnych smakach

Marka Sotelli wprowadziła na rynek makarony smakowe. Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy unikalną recepturę 5 różnych smaków. Pod marką Sotelli znajdziecie Państwo makarony Fusilli, Penne, Animals, Alphabet i Spaghetti w pięciu smakach: burak, dynia, pomidor, marchew i szpinak. 

Producent Makaronów Sotelli w Domu Dziecka im. Św. Faustyny w Ełku

Producent Makaronów Sotelli złożył świąteczną wizytę Dzieciom w Domu Dziecka w Ełku. 

Dziękujemy za mile spędzony czas!

PROMOCJA! 1+1 DO KOŃCA ROKU

Szanowni Państwo, mamy dla Was super promocję. Tylko na stronie www.sotelli24.pl kupując jedno opakowanie makaronu, drugie otrzymacie Państwo gratis! 

Promocja trwa do końca 2017 roku. Zapraszamy do zakupów!

Targi CHICAGO

W dniach 12-14 listopada 2017 roku marka Sotelli prezentowała swoje produkty na targach PLMA w Chicago, które są ciekawym wydażeniem w branży spożywczej, które jest okazją do prezentowania swoich nowości, ale również do nawiązywania nowych kontaktów czy zapoznania się z ofertą konkurencji. 

Konkurs Wiktoria

Firma Pol-Foods po raz kolejny została laureatem ngrody Wiktoria - Znak Jakości Przedsiębiorców. Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni z uwagi na renomę nagrody, która jest symbolem jakości i rzetelności w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Dziękujemy !!!

Targi ANUGA

W minionych tygodniach marka Sotelli prezentowała swoje produkty na targach ANUGA w Kolonii. Zapoznawaliśmy konsumentów z naszymi nowymi ofertami, nawiązywaliśmy kontakty z potencjalnymi klientami. Targi uważamy z abardzo udane. Zapraszamy za dwa lata do Kolonii, gdzie na pewno będziemy. 

Targi PolAgra

W dniach 25-28 września 2017 roku Marka Sotelli wystawiać będzie swoje produkty na Międzynarodowych Targach Poznańskich PolAgra 2017. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 93 pawilon 7A.
Będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę produktową.
Do zobaczenia w Poznaniu!

Relacja z Mrągowa.

W miniony piątek 18 sierpnia 2017 roku Marka Sotelli bawiła się w pięknym Mrągowie w amfiteatrze nad Jezioroem Czos. Wśród wykonawców występujących tego wieczoru znaleźli się Krzysztof Krawczyk, Michał Wiśneiwski czy Weekend.

Przypominamy o PROMOCJI!

Szanowni Konsumenci, 
przypominamy o możliwości skorzystania z promocji. Z okazji przekroczenia 1000 polubień naszej strony na Facebooku przygotowaliśmy kupon, przy użyciu którego pierwsze 100 zamówień otrzyma 30% rabatu na zakupy w naszym sklepie internetowym. Zostało już tylko kilka kodów do wykorzystania.

MARKA SOTELLI ZAPRASZA NA LETNIE FESTIWALE

Szanowni Państwo, 
pragnąc poszerzyć repertuar rozrywek zaplanowanych przez Firmę Pol-Foods specjalnie dla Państwa, pragniemy zachęcić do udziału w dwóch wielkich Festiwalach Muzycznych w Polsce- DISCO POD GWIAZDAMI I FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW.

SOTELLI ZAPRASZA NA HITY W POLSACIE

Dbając o smak i zdrowie naszych Klientów, chcielibyśmy zadbać również o Państwa rozrywkę, dlatego od 1-go sierpnia w każdy poniedziałek i wtorek Producent Makaronów Sotelli zaprasza na Mega Hit do Polsatu, godzina 20:05.

MAKARON SOTELLI TOP PRODUKTEM PROGRAMU "DOCEŃ POLSKIE"

Firma POL-FOODS została laureatem programu "DOCEŃ POLSKIE" i otrzymała certyfikat jakości i tytuł "TOP PRODUKT" za Makaron kukurydziany Sotelli. Loża Ekspertów przyznała mu maksymalne noty za wszystkie oceniane aspekty (smak, wygląd i stosunek jakości do ceny).

MAJOWA OFERTA CENOWA

W dniach od 26 kwietnia do 5 maja 2017r. na stronie sklepu online: www.sotelli24.pl trwa szalona okazja cenowa. Kupując karton makaronu dla dzieci, drugi podarujemy w prezencie.Zachęcamy do zakupów i poznania naszych produktów.
ANIMALS i ALPHABET czekają, by zagościć we wszystkich domach.

Targi World Food Warsaw 2016

W dniach od 11-13 kwietnia 2017r. marka Sotelli prezentowała swoje produkty na Targach Żywności i Napojów Expo XXI w Warszawie. Ciekawe i wszechstronne wydarzenie branży spożywczej pozwalające na nawiązanie nowych relacji biznesowych, wzięcie udziału w panelach dyskusyjnych i specjalnej konferencji na temat żywności i trendów branży spożywczej.
Załączona galeria zdjęć.

GROSZOWA PROMOCJA SOTELLI

W dniach 1-14 kwietnia 2017r. na stronie sklepu online: www.sotelli24.pl trwała niezwykła promocja produktów marki Sotelli.
Zainteresowanie było ogromne, za co szczególnie dziękujemy.
Wkrótce kolejne okazje cenowe.


Sotelli marką Producenta nagrodzonego Laurem"Najlepszym z Najlepszych"

Producent marki Sotelli został uhonorowany pamiątkowym medalem oraz wpisem do Księgi LAUR"Najlepszym z Najlepszych" w kategorii Innowacje i Rozwój, za szczególne zasługi w promowaniu Warmii i Mazur w kraju i za granicą w roku 2016. 

Certyfikat oraz nagrodę wręczał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Gustaw Marek Brzezin.

Galę uświetniły imponujące prezentacje kulturalne oraz obecność Miss Polonia 2016 Izabelli Krzan.

Relacja z Gali wręczania nagród: 

https://www.youtube.com/watch?v=OdhBKLRCP6I  

Link do publikacji w prasie:

http://gazetaolsztynska.pl/96154-428601,Laur-najlepszym-z-najlepszych,2573505.html

 

Sotelli marką Producenta wyróżnionego Certyfikatem GOLD "Firma Godna Zaufania 2017"

Producent marki makaronów Sotelli, decyzją Kapituły CBOK z Rybnika został doceniony za nienaganną opinię wśród klientów i kontrahentów w sieci i otrzymał Certyfikat GOLD "Firma Godna Zaufania 2017".

Sotelli na Food Show 16-18 marca 2017 Katowice

Marka Sotelli Partnerem Wspierającym kulinarnego Święta Smaku!
Podczas Wydarzenia dbywały sie pokazy live cooking z udziałem znanych kucharzy, prezentacje produktów spożywczych, degustacje, konkursy dla publiczności, warsztaty dla dzieci oraz spotkania z dietetykami.
Dodatkową atrakcją był  Food Fest - Festiwal Slow i Street Food gromadzący restauracje, bistra, food trucki, producentów i dystrybutorów regionalnych produktów.
Załączona galeria zdjęć oraz link do prezentacji.
https://webmail.az.pl/appsuite/api/mail/IMG_5575.MOV?action=attachment&folder=default0%2FINBOX&id=1724&attachment=2&user=20&context=198419&sequence=1&delivery=view

Sotelli marką producenta wyróżnionego na Polish Exlusive 2016

Polish Exlusive to najbardziej prestiżowe wydarzenie roku, podczas którego docenieni zostają przedsiębiorcy za nowoczesność, innowacyjne przedsięwzięcia i budowanie silnej pozycji w branży. Firma nasza została Laureatem konkursu w kategorii Eksluzywna Polska Marka. Czujemy dumę, bowiem nagroda wyróżnia nas na tle innych przedsiębiorstw w kraju.
Załączona galeria zdjęć.


Sotelli na Targach Żywności w Moskwie

Marka Sotelli na Targach Żywności w Moskwie zdobyła złoty medal w trzech kategoriach określających produkt:

  • innowacyjność w składzie produktu
  • innowacyjność w technologii
  • innowacyjność w opakowaniu
Załączona galeria zdjęć.