Aktualności

DNI PROSTEK 2019

Już w najbliższą niedzielę (07/07/2019r) zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas festynu z okazji Dni Prostek. Przygotowaliśmy pyszny poczęstunek oraz loterię z ciekawymi nagrodami !
ZAPRASZAMY! 

Fotorelacja z targów w Barcelonie

Barcelona ugościła nas piękną pogodą. Na Targi Snackex przyjechało prawie 2,5 tysiąca odwiedzających by zapoznać się z ofertą ponad 170 Wystawców z 70 różnych krajów. Spotkaliśmy się z setkami firm z branży przekąsek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów. 

TARGI SNACKEX

Już 27 czerwca rozpoczną się najwięsze i najważniejsze w branży przekąsek targi. SNACKEX to najbradziej prestiżowe wydarzenie w temacie słodkich i słonych przekąsek w EUROPIE na których nie mogłoby nas zabraknąć. Oraganizowane przez European Snacks Association (ESA) targi SNACKEX trwać będą od 27 do 28 czewrca 2019 roku. Tym razem firma Pol-Foods prezentować będzie swoje produkty z branży przekąsek. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 601.

FOTORELACJA Z DNIA DZIECKA 2019

Dziękujemy za liczne uczestnictwo w XIV Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka w Ełku   Pogoda i humory dopisywały Wszystkim. Zpraszamy do obejrzenia galerii oraz do uczestnictwa za rok! 

XIV OGÓLNOPOLSKI FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA W EŁKU

1 czerwca na Placu Jana Pawła II w Ełku odbędzie się XIV Ogólnopolski Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, na który chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek. 
Zapraszamy! 

FOTORELACJA TARGI PLMA 2019

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się targi PLMA w Amsterdamie. Nasz Zespół z dumą prezentuje szeroki asortyment Firmy. Zapraszamy serdecznie na halę nr 5, stoisko F-5754. 

Targi PLMA w Amsterdamie

Zapraszamy Państwa serdecznie na Targi PLMA 2019 w Amsterdamie, które odbędą się w dniach 21-22 maja. Będziemy w RAI Amsterdam, Europaplein 22, na stoisku F-5754 w hali numer 5.  Do zobaczenia !!!

ŚLADAMI PRZODKÓW PO KRESACH WSCHODNICH

Śladami Przodków, czyli wędrówka po Kresach rozpoczęliśmy 23 kwietnia. Firma Pol-Foods wybrała się wraz z Wolontariuszami Szkolnego Koła Caritas z Ełku na wędrówkę po Kresach wschodnich. Ta wyjątkowa podróż była główną nagrodą konkursu pt. „Wolontariusz –moje miejsce w Ojczyźnie” oraz „Szkolne koło Roku 2018”, której fundatorem była firma Pol-Foods. Trasa biegła przez Smoleńsk, Katyń, Mińsk i Grodno. Odwiedziliśmy wiele wyjątkowych miejsc, które na zawsze pozostaną w naszych sercach i pamięciach. Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć laureatom oraz ich opiekunom podczas tej pięknej podróży. Nagrodzonym raz jeszcze gratulujemy!

Z OKAZJI WIELKIEJ NOCY

... by czas świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, 
a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił,
tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany, 
spokojnych i zdrowych Świąt Wszystkim życzy Marka Sotelli!

MACARONI SOTELLI WYCOFANIE PARTII

WYCOFANIE PARTII PRODUKTU BEZGLUTENOWEGO MAKARONU MACARONI SOTELLI

Marka Sotelli wycofuje ze sprzedaży produkt o nazwie Macaroni nr partii 02/01/2020 Sotelli Kingdom of Taste Gluten Free. Powyższe działanie jest wynikiem dbałości o najwyższe standardy jakościowe zgodnie z zakładową procedurą wycofania. Powodem tej decyzji jest możliwe zanieczyszczenie glutenem we wskazanej partii produktu.

 

ZMIANY W SKLEPIE ONLINE - SOTELLI24

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że od 15 marca w naszym sklepie internetowym będą obowiązywać nowe zasady zakupów. Odstępujemy od sprzedaży pojedynczych opakowań makaronów. Minimalną jednostką zakupową będzie 1 karton. Poniżej przedstawiamy charakterystykę opakowań zbiorczych w zależności od rodzaju i gramatury makaronu:

* Więcej szczegółów w Regulaminie https://sotelli24.pl/content/3-regulamin

Za wszelkie, zaistniałe w związku ze zmianami trudności, przepraszamy.

Drugie urodziny Sotelli

Szanowni Klienci, Partnerzy, Konsumenci, dziękujemy, że jesteście z nami. Równo dwa lata temu Sotelli rozpoczęło swoją działalność. Przez ten czas bardzo dużo się wydarzyło, a Sotelli zyskało szerokie grono sprzymierzeńców. To dla nas cenna nagroda i dowód na to, że to co robimy cieszy się rosnącym uznaniem coraz szerszych kręgów odbiorców.

Odwiedziny w Domu Dziecka w Ełku

By tradycji stało się za dość Firma Pol-Foods jak co roku odwiedziła podopiecznych w Domu Dziecka Im. Świętej Faustyny w Ełku. Cieszymy się, że możemy sprawić choć odrobinę radości. Za mile spędzony czas i serdeczne przyjęcie dziękujemy!

Gala Wolontariatu SKC 2018

W Ełckim Centrum Kultury dnia 5 grudnia 2018 roku odbyła się Gala Wolontariatu, podczas której zostali nagrodzeni najaktywniejsi młodzi wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas z terenu diecezji ełckiej. W Gali wzięło udział ponad 300 wolontariuszy. Tytuł „Szkolnego Koła Caritas Roku 2018” przypadł SKC przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej. 

 

Relacja z targów Gluten Free w San Mateo

Nasze produkty wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród Kalifornijczyków. Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie!

Targi w USA

Sotelli ponownie wyrusza na promocję swoich produktów. Tym razem makaron kukurydziany będzie podbijać Stany Zjednoczone. Targi odbędą się 17-18 listopada 2018 roku w San Mateo - niecałe 40 km od San Fransisco. 
Gluten Free and Allergen Friendly Expo to największe na świecie wydarzenie targowe zorganizowane z myślą o osobach, które prowadzą bezglutenowy styl życia. Ponad 100 wystawiających się marek z produktami bezglutenowymi. Znajdziecie nas na stoisku numer 403.
Zapraszamy ! 


https://gfafexpo.com/

Targi SIAL w Paryżu

Nasz niezastąpiony zespół - wyjątkowe kobiety - prezentują produkty Pol-Foods podczas kolejnych międzynarodowych targów w tym roku. Tym razem w Paryżu.

Sial Paris to jedne z najważniejszych targów produktów spożywczych na świecie. Wystawa jest organizowana co dwa lata od 1964 r. 

TARGI SIAL w Paryżu

Już w najbliższy weekend w Paryżu rozpoczną się kolejne ważne targi dla branży spożywczej.  SIAL Paris to wiodące wydarzenie na francuskim rynku żywności, oferuje krajowym i międzynarodowym firmom możliwość zwiększenia swojej obecności na rynkach europejskich. Producenci żywności, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i detaliści, a także przedstawiciele gastronomii instytucjonalnej i gastronomicznej spotykają się na targach SIAL Paris. Marka Sotelli również zaprezentuje swoje produkty i nowośći na tym wielkim wydarzeniu. Zapraszamy na stoisko 5B J 172! 

Nowy Asortyment Marki Sotelli

Firma Pol-Foods w swojej ofercie posiada nowy asortyment. Jest to mąka kukurydziana dostępna w pojemnikach 750g oraz workach po 25 kg i workach typu big-bag o pojemności 800 kg. Mąka kukurydziana to idealny substytut mąki pszennej. Można z niej wypiekać pieczywo, ciasta oraz wiele innych smakołyków. 

W sprzedaży posiadamy również mąkę typu masa i grys kukurydziany, dostępne w gramaturach 25kg i 800 kg. 
Wszystkie asortymenty dostępne na naszych stronach internetowych:
www.pol-foods.com, www.sotelli.pl. Dodatkowo mąka kukurydziana w opakowaniach 750 g dostępna jest na naszym sklepie internetowym: www.sotelli24.pl 
W przypadku zainteresowania wymienionymi produktami w gramaturach 25 kg i 800 kg prosimy o kontakt z Działem Handlowym. 
Zapraszamy!

Relacja z Targów w Changsha

Nasza ekipa uczestniczyła na China Food & Catering Expo, czyli jednych z najpopularniejszych targów żywności w Chinach. Spotykamy się z tysiącami wystawców oraz przedstawicielami branży spożywczej z całego świata.

Targi Changsha Chiny

Marka Sotelli wybiera się promować swoje produkty na targi do najszybciej rosnącej prowincji w Chinach - Hunan. W mijescowości Changsha odbędą się targi China International Food & Catering Expo. Wszystkich zainteresowanych zaprszamy w dniach 13-16.09.2018r. na halę w3 pawilon C27-C38. 

Wizyta Najmłodszych

W miniony poniedziałek odwiedziła nas grupa dzieci, które w ramach wizyty zwiedzały nasz zakład produkcyjny, miały możliwość zobaczyć z bliska jak powstaje półprodukt do produkcji ich ulubionych prażynek. Na koniec mali Degustatorzy mieli możliwość zasmakowania naszych produktów. Dziękujemy za sympatyczną wizytę i zapraszamy częściej!

Gluten Free Expo - fotorelacja

W dniach 15-16 czerwca w Warszawie odbyły się targi Gluten Free Expo. Wszytskim tym, którzy odwiedzili nas przy naszym stoisku serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii. 

Chochla Prezydenta

Już po raz trzynasty restauratorzy i mieszkańcy miasta Ełk  sprawdzili swoje kulinarne umiejętności biorąc udział w konkursie „o Chochlę Prezydenta Miasta Ełku". Zadaniem restauratorów było przygotowanie dania w temacie "Kulinarnych Smaków Niepodległości". Osoby biorące udział w konkursie indywidualnie miały za zadanie przygotować deser np. ciasto, ciastko, pudding itp. kolorystyka powinna nawiązywać do nazwy "Patriotka". Swoje umiejętności kulinarne prezentował gość specjalny  Marcin Budynek - mistrz kulinarny oraz Bartek Kwiecień - zwycięzca trzeciej edycji "Master Chef Junior". Na miejscu zaplanowanych było wiele atrakcji dla dorosłych jak i dla dzieci. Spnsorem głównym imprezy była marka Sotelli. Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w tak wyjątkowej imprezie. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się wyśmienicie! 

Gluten Free Expo

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Gluten Free Expo, które odbędą się w dniach 15-16.06.2018r. w Warszawie, znajdziecie nas Państwo przy stoisku numer 5. 

Do zobaczenia! 

I FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POLSKI PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ

1 czerwca w Ełckim Centrum Kultury odbyło się I Forum Przedsiębiorczości Polski Północno-Wschodniej, którego partnerem była firma Pol-Foods Sp. z o.o. - producent makaronów kukurydzianych Sotelli.

Prezes Zarządu Pol-Foods, Pan Andrzej Zadrożny podczas Forum brał udział w sesji plenarnej: „Rynek pracy, edukacja i rodzina, a profilaktyka zdrowotna”, w której brali udział również: Wojciech Cybulski - Zastępca Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Rafał Romanowski – Podsekretarz Stanu Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prof. dr hab. Henryk Wnorowski - Prezes Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A , Prof. dr hab. Jarosław B. Ćwikła - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Wojciech Karol Iwaszkiewicz – Burmistrz Gminy Miejskiej Giżycko, Joanna Zdanowska - Adwokat Zakłady Mięsne „Wierzejki”. Zapraszamy do zapoznania się z reportażem zdjęciowym z Forum.

Fotorelacja z Dnia Dziecka

 Dziękujemy za liczne uczestnictwo w XIII Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka w Ełku   Zapraszamy za rok! 

ZŁOTY PARAGON

Miło nam poinformować Was, że marka Sotelli otrzymała statuetkę „Złoty Paragon - Nagrodę Kupców Polskich”. 
Kolegium Redakcyjne miesięcznika HURT & DETAL doceniło firmę Pol-Foods Sp. z o.o. za linię makaronów smakowych „Sotelli w 5-ciu różnych smakach”. Serdecznie dziękujemy!

http://zlotyparagon.pl/article/art_id,22384-213/fotorelacja-zloty-paragon-2018/


I FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POLSKI PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ

Firma Pol-Foods została jednym z głównych sponsorów I Forum Przedsiębiorczości Polski Północno-Wschodniej. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca br. w Ełckim Centrum Kultury. Wydarzenie umożliwi zaprezentowanie i rozmowy o potencjale i możliwościach regionu. Forum uświetni wystąpienie Prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego. 
„Forum przedsiębiorczości Polski Północno-Wschodniej to najważniejsze wydarzenie gospodarcze dla naszego regionu w tym roku. Z tego względu nie mogło się ono odbyć bez naszego udziału i wsparcia. Mam nadzieję, że zwróci ono uwagę na wyzwania gospodarcze regionu i pozwoli zapewnić jego rozwój społeczny i ekonomiczny. Udział Pol-Foods w tego typu wydarzeniach to nobilitacja dla przedsiębiorstwa, które od lat dba o tworzenie nowych miejsc pracy w regionie i podniesienie jakości życia jego mieszkańców.” - powiedział Prezes Zarządu Pol-Foods Sp. z o.o. -  Andrzej Zadrożny, który będzie jednym z panelistów Forum.

 Program wydarzenia przewiduje m.in. sesje plenarne:

  • Przedsiębiorczość a rozwój regionalny. Bezpieczeństwo wewnętrzne szansą rozwoju przedsiębiorczości
  • Wykluczenie infrastrukturalne barierą rozwoju regionu
  • „Rynek pracy a edukacja, rodzina a profilaktyka zawodowa

z udziałem dr Jadwigi Emilewicz – Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Krzysztofa Jurgiela – Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, dr Jerzego Kwiecińskiego – Ministra Inwestycji i Rozwoju, Elżbiety Rafalskiej – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Jarodsława Zielińskiego – Sekretarza Stanu w MSWiA.

Szczegółowe informacje na temat I Forum Przedsiębiorczości Polski Północno-Wschodniej można znaleźć pod poniższym linkiem.

DZIEŃ DZIECKA

Szanowni Państwo, chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić wraz z Waszymi pociechami do wzięcia udziału w XIII Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się dnia 01 czerwca 2018 roku na placu Jana Pawła II w Ełku. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji specjalnie dla najmłodszych. Zapraszamy!!!

Targi PLMA Amsterdam 2018

Zapraszamy Państwa serdecznie na Targi PLMA 2018 w Amsterdamie, które odbędą się w dniach 29-30 maja. Będziemy w RAI Amsterdam, Europaplein 22, na stoisku F-6744 w hali Amstelhal nr 7.  Do zobaczenia 

Nagrodzone stoisko - PolAgra Food 2018

8 maja b.r. Marka Sotelli prezentowała swoje produkty na targach PolAgra Food w Poznaniu. Nasze stoisko zostało wyróżnione statuetką złotego Akanta jako jedno ze stoisk najlepeij zaprojektowanych i przygotowanych do realizacji startegii marketingowej firmy podczas targów, którego zdjęcia znajdziecie Państwo w galerii. 

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, które odbęda się w dn. 8-10 maja br. w Poznaniu.
Na targach będziemy już po raz drugi, by przedstawić nasze produkty i porozmawiać z naszymi dotychczasowymi klientami oraz potencjalnymi partnereami biznesowymi. Zapraszamy na spotkanie do pawilonu 7A na stoisko 16!

Nowe kształty Sotelli

Zapewne ucieszymy wszystkich oczekujących nowych kształtów makaronów. Otóż są – canelloni i conchiglioni – powszechnie znane jako rurki i muszle, których forma i duży rozmiar sprawiają, że idealnie nadają się do nadziewania dowolnym farszem. Kolejną nowością jest także długi makaron w postaci popularnych gniazdek, czyli tagaitelle oraz nidi capellini występujący opakowaniach 500g oraz w 160g eleganckich, przezroczystych tubach.

Makarony te dostępne są  do kupienia za pośrednictwem naszej strony internetowej https://sotelli24.pl/12-nasze-makarony

Zapraszamy na "Makaronowy zawrót głowy"!

Od 10-go lutego na antenie telewizji Polsat emitowany będzie nowy program kulinarny „Makaronowy zawrót głowy”. Wszystkie przepisy wykorzystane w programie będą oparte na bezglutenowym makaronie kukurydzianym marki Sotelli. Seria składa się z 8 odcinków emitowanych co tydzień w sobotę o godz. 10.40. Formuła programu kulinarnego przewiduje wspólne gotowanie gospodarzy programu Pauliny Chylewskiej i Szymona Kołeckiego wraz z zaproszonymi gośćmi. Każdy z odcinków będzie poświęcony innej tematyce m.in.: imprezy karnawałowe, dieta sportowców, dieta fit czy menu weselne. Wśród gości programu znajdą się takie znane osoby jak: Karolina Szostak, Radosław Liszewski, Agnieszka Hyży, Mariusz Pudzianowski, Aneta Zając, Rafał Maserak czy Anna Wyszkoni. Zapraszamy do oglądania!

NOWOŚĆ !!!! Sotelli w 5-ciu różnych smakach

Marka Sotelli wprowadziła na rynek makarony smakowe. Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy unikalną recepturę 5 różnych smaków. Pod marką Sotelli znajdziecie Państwo makarony Fusilli, Penne, Animals, Alphabet i Spaghetti w pięciu smakach: burak, dynia, pomidor, marchew i szpinak. 

Producent Makaronów Sotelli w Domu Dziecka im. Św. Faustyny w Ełku

Producent Makaronów Sotelli złożył świąteczną wizytę Dzieciom w Domu Dziecka w Ełku. 

Dziękujemy za mile spędzony czas!

PROMOCJA! 1+1 DO KOŃCA ROKU

Szanowni Państwo, mamy dla Was super promocję. Tylko na stronie www.sotelli24.pl kupując jedno opakowanie makaronu, drugie otrzymacie Państwo gratis! 

Promocja trwa do końca 2017 roku. Zapraszamy do zakupów!

Targi CHICAGO

W dniach 12-14 listopada 2017 roku marka Sotelli prezentowała swoje produkty na targach PLMA w Chicago, które są ciekawym wydażeniem w branży spożywczej, które jest okazją do prezentowania swoich nowości, ale również do nawiązywania nowych kontaktów czy zapoznania się z ofertą konkurencji. 

Konkurs Wiktoria

Firma Pol-Foods po raz kolejny została laureatem ngrody Wiktoria - Znak Jakości Przedsiębiorców. Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni z uwagi na renomę nagrody, która jest symbolem jakości i rzetelności w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Dziękujemy !!!

Targi ANUGA

W minionych tygodniach marka Sotelli prezentowała swoje produkty na targach ANUGA w Kolonii. Zapoznawaliśmy konsumentów z naszymi nowymi ofertami, nawiązywaliśmy kontakty z potencjalnymi klientami. Targi uważamy z abardzo udane. Zapraszamy za dwa lata do Kolonii, gdzie na pewno będziemy. 

Targi PolAgra

W dniach 25-28 września 2017 roku Marka Sotelli wystawiać będzie swoje produkty na Międzynarodowych Targach Poznańskich PolAgra 2017. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 93 pawilon 7A.
Będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę produktową.
Do zobaczenia w Poznaniu!

Relacja z Mrągowa.

W miniony piątek 18 sierpnia 2017 roku Marka Sotelli bawiła się w pięknym Mrągowie w amfiteatrze nad Jezioroem Czos. Wśród wykonawców występujących tego wieczoru znaleźli się Krzysztof Krawczyk, Michał Wiśneiwski czy Weekend.

Przypominamy o PROMOCJI!

Szanowni Konsumenci, 
przypominamy o możliwości skorzystania z promocji. Z okazji przekroczenia 1000 polubień naszej strony na Facebooku przygotowaliśmy kupon, przy użyciu którego pierwsze 100 zamówień otrzyma 30% rabatu na zakupy w naszym sklepie internetowym. Zostało już tylko kilka kodów do wykorzystania.

MARKA SOTELLI ZAPRASZA NA LETNIE FESTIWALE

Szanowni Państwo, 
pragnąc poszerzyć repertuar rozrywek zaplanowanych przez Firmę Pol-Foods specjalnie dla Państwa, pragniemy zachęcić do udziału w dwóch wielkich Festiwalach Muzycznych w Polsce- DISCO POD GWIAZDAMI I FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW.

SOTELLI ZAPRASZA NA HITY W POLSACIE

Dbając o smak i zdrowie naszych Klientów, chcielibyśmy zadbać również o Państwa rozrywkę, dlatego od 1-go sierpnia w każdy poniedziałek i wtorek Producent Makaronów Sotelli zaprasza na Mega Hit do Polsatu, godzina 20:05.

MAKARON SOTELLI TOP PRODUKTEM PROGRAMU "DOCEŃ POLSKIE"

Firma POL-FOODS została laureatem programu "DOCEŃ POLSKIE" i otrzymała certyfikat jakości i tytuł "TOP PRODUKT" za Makaron kukurydziany Sotelli. Loża Ekspertów przyznała mu maksymalne noty za wszystkie oceniane aspekty (smak, wygląd i stosunek jakości do ceny).

MAJOWA OFERTA CENOWA

W dniach od 26 kwietnia do 5 maja 2017r. na stronie sklepu online: www.sotelli24.pl trwa szalona okazja cenowa. Kupując karton makaronu dla dzieci, drugi podarujemy w prezencie.Zachęcamy do zakupów i poznania naszych produktów.
ANIMALS i ALPHABET czekają, by zagościć we wszystkich domach.

Targi World Food Warsaw 2016

W dniach od 11-13 kwietnia 2017r. marka Sotelli prezentowała swoje produkty na Targach Żywności i Napojów Expo XXI w Warszawie. Ciekawe i wszechstronne wydarzenie branży spożywczej pozwalające na nawiązanie nowych relacji biznesowych, wzięcie udziału w panelach dyskusyjnych i specjalnej konferencji na temat żywności i trendów branży spożywczej.
Załączona galeria zdjęć.

GROSZOWA PROMOCJA SOTELLI

W dniach 1-14 kwietnia 2017r. na stronie sklepu online: www.sotelli24.pl trwała niezwykła promocja produktów marki Sotelli.
Zainteresowanie było ogromne, za co szczególnie dziękujemy.
Wkrótce kolejne okazje cenowe.


Sotelli marką Producenta nagrodzonego Laurem"Najlepszym z Najlepszych"

Producent marki Sotelli został uhonorowany pamiątkowym medalem oraz wpisem do Księgi LAUR"Najlepszym z Najlepszych" w kategorii Innowacje i Rozwój, za szczególne zasługi w promowaniu Warmii i Mazur w kraju i za granicą w roku 2016. 

Certyfikat oraz nagrodę wręczał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Gustaw Marek Brzezin.

Galę uświetniły imponujące prezentacje kulturalne oraz obecność Miss Polonia 2016 Izabelli Krzan.

Relacja z Gali wręczania nagród: 

https://www.youtube.com/watch?v=OdhBKLRCP6I  

Link do publikacji w prasie:

http://gazetaolsztynska.pl/96154-428601,Laur-najlepszym-z-najlepszych,2573505.html

 

Sotelli marką Producenta wyróżnionego Certyfikatem GOLD "Firma Godna Zaufania 2017"

Producent marki makaronów Sotelli, decyzją Kapituły CBOK z Rybnika został doceniony za nienaganną opinię wśród klientów i kontrahentów w sieci i otrzymał Certyfikat GOLD "Firma Godna Zaufania 2017".

Sotelli na Food Show 16-18 marca 2017 Katowice

Marka Sotelli Partnerem Wspierającym kulinarnego Święta Smaku!
Podczas Wydarzenia dbywały sie pokazy live cooking z udziałem znanych kucharzy, prezentacje produktów spożywczych, degustacje, konkursy dla publiczności, warsztaty dla dzieci oraz spotkania z dietetykami.
Dodatkową atrakcją był  Food Fest - Festiwal Slow i Street Food gromadzący restauracje, bistra, food trucki, producentów i dystrybutorów regionalnych produktów.
Załączona galeria zdjęć oraz link do prezentacji.
https://webmail.az.pl/appsuite/api/mail/IMG_5575.MOV?action=attachment&folder=default0%2FINBOX&id=1724&attachment=2&user=20&context=198419&sequence=1&delivery=view

Sotelli marką producenta wyróżnionego na Polish Exlusive 2016

Polish Exlusive to najbardziej prestiżowe wydarzenie roku, podczas którego docenieni zostają przedsiębiorcy za nowoczesność, innowacyjne przedsięwzięcia i budowanie silnej pozycji w branży. Firma nasza została Laureatem konkursu w kategorii Eksluzywna Polska Marka. Czujemy dumę, bowiem nagroda wyróżnia nas na tle innych przedsiębiorstw w kraju.
Załączona galeria zdjęć.


Sotelli na Targach Żywności w Moskwie

Marka Sotelli na Targach Żywności w Moskwie zdobyła złoty medal w trzech kategoriach określających produkt:

  • innowacyjność w składzie produktu
  • innowacyjność w technologii
  • innowacyjność w opakowaniu
Załączona galeria zdjęć.