O nas

Sotelli jest marką producenta z regionu Warmii i Mazur.
Historia nasza budowana jest dzięki dynamicznemu wdrażaniu nowatorskich pomysłów w oparciu o obserwacje zmieniających się trendów żywieniowych.
Tworząc markę makaronów kukurydzianych bez glutenu wykorzystaliśmy możliwości, jakie oferuje nowoczesna technologia, by wyjść do wszystkich konsumentów z produktem najwyższej jakości w cenie dostępnej na każdą kieszeń. 
Społeczeństwo bardzo świadomie wybiera produkty, które wpływają korzystnie na poprawę jakości życia.
Marka Sotelli to makarony wytwarzane w jednym cyklu produkcyjnym. Dbamy o dobór wysokiej jakości ziaren kukurydzy, z których we własnym młynie produkujemy dobrej jakości mąkę kukurydzianą, z której tworzymy makarony różnych form i gramatur zamykając je w nowoczesne linie opakowań. To nasz wyróżnik w branży.
Tworzymy produkty od podstaw.
Nasze wyroby są tymi, których Państwo szukają.
Specjaliści firmy zadbali o to, aby każdy konsument znalazł na talerzu to, za co zapłacił - produkt bezglutenowy - którego spożywanie nie tylko urozmaici dietę ale poprawi jakość życia osobom cierpiącym na celiakię czy nietolerancje pokarmowe.
Powszechna wiedza na temat niekorzystnego wpływu, związanego ze spożywaniem produktów zawierających gluten jest znikoma, a niestety często gluten wywołuje zaburzenia funkcjonowania organizmu  z którymi ludzie zmagają się bezsilnie latami. Możemy jednak sobie pomóc.Podstawowe znaczenie ma dieta bezglutenowa.
Od dzisiaj możecie Państwo z pełnym przekonaniem spożywać makarony kukurydziane Sotelli - polskie makarony znakomitej jakości, bez glutenu i GMO.
Jesteśmy propagatorami idei zdrowej żywności, wykorzystujemy wyłącznie naturalne surowce odpowiadające najwyższym standardom, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego.
Gwarantuje to Państwu niespotykaną dotąd na rynku włoską jakość w polskim wydaniu oraz konkurencyjne ceny.
Zachęcamy do poznania smaku naszych makaronów, bowiem można  jeść je w ciemno!